2. kolo - SK Přibyslav B - Spartak Staré Ransko

18. 8. 2008

SK Přibyslav B - Spartak Ransko  1:2  (0:0)

Branky: Janáček Jiří  2x

Sestava: Žák J, Málek T, Kafka R, Novosad P, Brychnáč R, Dohnal T, Ročárek J, Dvořák D, Ročárek M, Mitáček P (Janáček M), Janáček J (Mišinger)

Samotné utkání začalo 10 min. náporem domácích, ale Spartak dobře bránil a do žádné šance je nepustil. Potom se začal prosazovat Spartak a přišly i šance, které ale nebyly využity. Ve 30 min. byl v šestnátce domácích jasně faulován pronikající Jan Ročárek, ale rozhodčí nic neviděl. Hned z protiůtoku pak přišla jediná  tutovka domácích, kterou na poslední chvíli uhasil Brychnáč. Poločas tak skončil bez branek. To co se nepodařilo Jiřímu Janáčkovy v prvním poločase, napravil hned v úvodu druhé půle. Během 2 min. dal dvě branky, a jak se později ukázalo, rozhodl tak celé utkání. Domácí dali v 75 min za přispění jinak dobře hrajícího stopéra Kafky jediný gól. Utkání tak skončilo 1:2. Za přístup a bojovnost v utkání zaslouží pochvalu celé mužstvo, dobře hrála celá obrana ve složení Málek, Kafka, Novosad (ale pozor na okénka) a na dobře připraveném hřišti bylo nejvíce vidět pracovitého Brychnáče a technického Jana Ročárka s Dvořákem.