Dohnal, Dymáček, Ročárek J., Mišinger

Machovec, Málek

Střídali: Čermák (Málek), Strašil (Dohnal)

Připraveni do hry: Slanař

Domácí nastoupili do utkání bojovně, zápas byl po celou dobu vyrovnaný a oba týmy se přetahovaly o vítězství. Snažení Golčáku však omezovala častá diskuze s rozhodčím po jeho kontroverzních rozhodnutích. V prvním poločase se trefil dvakrát z bezprostřední blízkosti branky Petr Machovec. Jednou po příhrávce Honzy Ročárka a podruhé po samostatné akci Tomáše Dohnala. Domácí se několikrát v utkání dožadovali odpískání pokutového kopu. Dočkali se pouze jednou a kapitán Hortenský potrestal Mitáčkův faul. Vyrovnání přišlo krátce před přestávkou když Ranečtí nepokryli dorážejícího hráče na velkém vápně. Druhou půlku Golčák tlačil a měl hodně příležitostí ke vstřelení branky. Zaslouženě se tak dostal do vedení 3:2. Teprve potom začalo hrát také Spartak. Střeleckou fazónu potvrdil Petr Machovec a přidal další dva góly. Nejprve vyrovnal umístěnou střelou k tyči a vítěznou branku dal hlavou. Tím uzavřel gólový učet zápasu i když šancí bylo ještě několik. Čtyřmi góly tak zhodnotil bojovný výkon celého mužstva v těžkém zápase. Po sedmém kole zůstává Spartak první s tříbodovým náskokem před Chotěboří.