10. kolo 10. 10. 2009 TJ Sokol Štoky x TJ Spartak St. Ransko

Výsledek: 1 : 0, pol. 1 : 0, rozhodčí: Hromádka M.

Havlíček A., Křesťan T., Zvolánek Z.

Střídali: Křesťan J., Juhoš P., Strašil T., Černý O.

Chyběl: Přiklopil J.

Komentář:

Utkání ve Štokách začalo náporem domácího týmu a brzy to vyústilo už v osmé minutě brankou v naší síti. Nestačili jsme domácí obsazovat a včas přistupovat k jednotlivým hráčům, a proto se domácí dostávali do tlaku. Po dvaceti minutách prvního poločasu se hra vyrovnala, domácím byl navíc vyloučen jeden hráč a začali jsme se prosazovat i my. Poločas však skončil 1 : 0. O přestávce byla v kabině trochu bouřka. Poté naši hráči začali makat a hned jsme domácí dostali pod tlak. Domácí mužstvo se zatáhlo k vlastní šestnácce a bránilo v osmi lidech. Během druhého poločasu jsme si vytvořili tři loženky, které jsme trestuhodně zahodili nebo odmítli!!! Nebudu hodnotit výkon jedinců. Pokud nebudeme hrát jako tým a ty nejvyloženější šance proměňovat, nemůžeme pomýšlet v žádném případě na vítězství. A tak toto utkání skončilo prohrou 1 : 0 po hloupé brance z nepovedeného centru. Proto nechci a nemůžu nikoho z mužstva chválit!!!

Slanař Jiří

Poznámka: ZMĚNA TERMÍNU - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ v Herálci je v neděli 18. 10. 2009 v 11:00 hod. Odjezd v 9 : 30 hod..