Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. kolo Viktorie Jeřišno - Spartak Staré Ransko (dorost)

20. 10. 2008

10. kolo 19.10.2008 Viktorie Jeřišno x TJ Spartak Staré Ransko

10. kolo 19.10.2008 Viktorie Jeřišno x TJ Spartak Staré Ransko  2 : 4, pol. 2 : 1

rozhodčí Bouda, branky : 2x Ročárek Michal, Dymáček Jan, Zvolánek Zdeněk

žáci - 6 : 1, branka: Holas Zdeněk

Sestava: Jašek Lukáš

             Čermák Jiří, Strašil Luděk, Sodomka Pavel, Janáček Štěpán

             Adámek Martin, Ročárek Michal, Vavroušek Miroslav, Dymáček Jan

             Křesťan Zdeněk, Zvolánek Zdeněk

Střídali: Janda Filip, Přiklopil Jiří

Omluveni: Hřebíček Jakub, Havlíček Adam, BEZ OMLUVY - Křesťan Tomáš

Nechodí: Hájek Lukáš, Procházka Marek, Dymáček Michal, Křesťan Josef

Komentář:

Zajížděli jsme na půdu posledního mužstva tabulky a jak je ve fotbale známá věc - s posledním se vždycky špatně hraje. Soupeř, posílen prvními body z minulého kola, hrál velmi obětavě a bojovně s vidinou, že může jenom získat. My jsme před utkáním nabádali všechny hráče, aby domácí mužstvo v žádném případě nepodceňovali. Namísto toho, abychom v prvním poločase vedli 3 - 4 : nula, tak jsme první poločas prohráli 2 : 1. Je to paradox, ale domácím vyšla jedna střela na bránu a jeden přímý kop aniž by měli ložené šance. V poločase jsme si v kabině některé věci v klidu rozebrali a všichni hráči řekli jasně - Tady neprohrajem a vlítneme na ně. Druhý poločas jsme rozhodli třemi brankami a dalších 50 % jsme zahodili!!!! Musíme ovšem přiznat, že i domácí bojovali do poslední minuty. Chtěl bych všechny naše hráče pochválit za morálku a touhu po vítězství. Teď naše mužstvo čeká poslední utkání podzimu, kdy jedeme na hřiště TJ Sokol Herálec, kde chceme opět bodovat!!!

                                                                       Slanař Jiří, Sárkány Martin

      

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář