Jdi na obsah Jdi na menu
 


13.kolo TJ S. Havlíčkova Borová x TJ Spartak Staré Ransko

2. 11. 2009
13.kolo 31.10.2009 TJ Sokol Havlíčkova Borová x TJ Spartak Staré Ransko
Výsledek: 0 : 1, poločas 0 : 0, rozhodčí: Škorpík M., branka: Čermák J.

Sestava: Černý O.,
              Čermák J., Strašil L., Jašek L., Křesťan T.
              Havlíček A., Dymáček J., Vavroušek M., Křesťan Z.
              Křesťan J., Zvolánek Z.
Střídali: Strašil T., Holas Z.

Chyběli: Sodomka P. - zraněn, Juhoš P.- neomluven, Janáček Š. - výlov-omluven

Komentář:
V Borové nás čekal velice těžký zápas, a proto jsme tam potřebovali jet v plné síle. Bohužel nám chyběli dva klíčoví obránci. Naši hráči však přistoupili k utkání velice zodpovědně. První poločas byl z mého pohledu možná nejlepší za celý podzim, protože jsme domácím míč skoro ani nepůjčili. Kdybychom byli schopni v prvním poločase proměnit alespoň ty nejvyloženější šance, tak mohl být o poločase stav v klidu i 0 : 5!!!
To je naše stará bolest, protože domácí do druhého poločasu přidali na bojovnosti a na nasazení a my jsme se horko těžko bránili. Takových zhruba 20 - 25 min druhého poločasu to byla holomajzna. Naštěstí jsme neudělali žádnou zbytečnou hrubou chybu, podařilo se nám naopak hru vyrovnat a převzít a to vše zakončit brankou. Ke konci zápasu jsme mohli výsledek ještě pojistit dvěma brankami.
Musím a chci naše hráče pochválit za velmi dobrý výkon hlavně v prvním poločase. Pro nás to jsou totiž, po nešťastné porážce ve Štokách, zlaté body přivezené z Borové. Proto chci na závěr všem hráčům poděkovat.


                                                                              Slanař J., Křesťan B.
Upozornění hráčům:
Odjezd do Herálce na odložené utkání je v sobotu 7. 11. ve 12.00 hod.!!!!
Trénink v pátek odpadá!!!
Žádost: Prosím hráče, kteří nedali příspěvky, aby je přinesli s sebou na zápas!!!     
                                    
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář