17. kolo 9. 5. 2009 TJ Spartak Staré Ransko x Veselý Žďár

10. 5. 2009

Výsledek: 5 : 1, pol. 3 : 0, rozhodčí: Klimeš, branky: 2x Vavroušek M., 2x Holcman D., 1x Dymáček J.

Sestava: Jašek L.
             Čermák J., Strašil L., Sodomka P., Janáček Š.
             Dymáček J., Vavroušek M., Křesťan Z.
             Holcman D., Křesťan T., Zvolánek Z.

Střídali: Havlíček A., Adámek M., Černý O.
Chyběl: Janda F.

Komentář:

Utkání se nám velice vydařilo. Povedlo se nám přehrát mužstvo v tabulce před námi a posunout se tak na 3. místo. Z mé strany nemám k utkání skoro žádné výhrady, první poločas jsme hráli vynikající fotbal, na který se nechá koukat, druhý poločas byl už o něco slabší a dokonce jsme si dali de facto vlastní branku!!! Dobré zjištění je to, že když chceme, tak jsme schopní odevzdávat dobré výkony. Upozorňuji však, že musíme zůstat při zemi, protože nás čekají ještě čtyři těžká utkání. Jsem rád, že jsme tento fotbalový víkend zvládli fyzicky i přesto, že jsme hráli dva zápasy ve dvou dnech.Touto cestou oceňuji výkony všech hráčů!!!

Slanař J., Litto M.

Pozn.: Trénink je v pátek 15.5. od 18.00 hod. na Ransku.
          Příští týden jedeme na horkou půdu Dolního Města.
          Dostali jsme nabídku od Havl. Borové  (dorost) sehrát tréninkové utkání v pátek 29.5.2009 od 18.00 na Ransku!!!