Jdi na obsah Jdi na menu
 


18. kolo TJ Dolní Město x TJ Spartak St. Ransko

19. 5. 2009
18. kolo 16.5.2009 TJ Dolní Město x TJ Spartak St. Ransko

Výsledek: 2 : 2, pol. 0 : 1, rozhodčí Horský, branky: Dymáček J., Havlíček A.
Sestava: Černý O.
              Čermák J., Strašil L., Sodomka P., Janáček Š.
              Dymáček J., Vavroušek M., Křesťan Z.,
              Holcman D., Křesťan T., Havlíček A.
Střídal: Zvolánek Z., Jašek L.
Chyběl: Janda F., Adámek M. - bez omluvy
Komentář:
Po celé utkání jsme tahali bohužel za kratší konec. Naše hráče jsem na toto utkání upozorňoval, že to nebude žádná procházka. Domácí na nás od první minuty vlétli a byli minimálně 35. min prvního pol. lepším mužstvem. Měli jsme i trochu štěstí, protože některé šance domácích zůstaly nevyužity. Potom se hra vyrovnala a do poločasu se nám zdařila krásná akce po přihrávce T. Křesťana a zakončení J. Dymáčka. Poločas jsme vyhráli 0 : 1. V kabině jsme si o poločase vše vyříkali, hra se o něco zlepšila, ale při domácích stál i pan rozhodčí, který nařídil nesmyslnou penaltu. Domácí jí proměnili a samozřejmě je branka povzbudila. My jsme pak ještě obdrželi nešťastnou branku z nepřímého kopu ( údajně malá domů). Musím ovšem naše hráče pochválit, že to nezabalili a vyrovnali jsme na konečných 2 : 2. I když ke konci utkání jsme měli i několik šancí. Nakonec si myslím a jsem za to rád, že ten bod má cenu zlata.
Z našeho mužstva bych chtěl vyzvednout výkon brankáře Černého O., Strašila L., Vavrouška M. a Holcmana D..

                                                              Slanař J., Sárkány M.

PS: Příští kolo doma hostíme TJ Sokol Šmolovy
      Trénink je v pátek 22. 5. 09 od 18.00 na Ransku
Upozornění pro dorostence: 29. 5. 09 od 18.00 hod. hrajeme přípravné utkání s dorostenci Havl. Borové.         
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář