19. kolo: TJ Spartak St. Ransko x TJ ZD Šmolovy

25. 5. 2009

19. kolo 23. 5. 2009  TJ Spartak St. Ransko x TJ ZD Šmolovy

Výsledek: 3 : 0, pol. 2 : 0, rozhodčí Mošner J., branky: Vavroušek M. 2x (1x PK), Ročárek M. 1x, Havlíček A. - červená karta ve 20. min!!!

Sestava: Jašek L.

Čermák J., Strašil L., Sodomka P., Janáček Š.

Janda F., Vavroušek M., Ročárek M.

Holcman D., Havlíček A., Zvolánek Z.

Střídali: Křesťan Z., Adámek M., Černý O., Strašil T.

Chyběli: Dymáček J., Křesťan T.

Komentář:

Pro nás důležité utkání jsme úspěšně zvládli. I když výsledek ukazuje na jednoznačnou záležitost, herně bylo velmi vyrovnané. Musím své mužstvo pochválit, protože podalo bojovný, poctivý výkon a šlo tvrdě za vítězstvím. Soupeře jsme do žádné vyložené šance nepustili. Nám se podařilo proměnit pokutový kop na 1 : 0, poté zahráním přímého kopu na  2 : 0 a měli jsme i několik dalších šancí, které jsme neproměnili. Myslím si ovšem, že sudí mohl klidně ještě dvě penalty písknout. Poločas skončil 2 : 0. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět ospale a pustili jsme soupeře do tlaku. Pak se hra postupně vyrovnávala a my jsme měli i několik brejkových šancí. Vítězství jsme korunovali třetí brankou opět z trestného kopu. Touto cestou bych chtěl pochválit celý kolektiv. Jsem rád, že Róča když může, tak dorostu pomůže. Myslím si, že to oceňuje celé mužstvo.

Slanař J.

PS: V pátek 29.5. od 18:00 hod. se hraje přípravné utkání s H. Borovou. Sraz dorostenců v 17:00 hod.

O víkendu máme volno.

V příštím kole se utkáme doma 6. 6. 09 od 15.00 hod. s V. Jeřišno. Přijďte nás povzbudit.