1. kolo 28. 9. 2009 TJ Spartak St. Ransko x TJ Veselý Žďár

3. 10. 2009

Výsledek 3 : 0, pol. 1 : 0, rozhodčí: Kutil P., branky: Ročárek M., Křesťan T., Havlíček A.
Sestava: Jašek L.
             Čermák J., Strašil L., Sodomka P., Janáček Š.
             Dymáček J., Vavroušek M., Ročárek M.
             Havlíček A., Křesťan T., Zvolánek Z.
Střídali: Křesťan Z., Strašil T., Černý O., Holas Z.,
Chyběli: Křesťan J., Juhoš P., Přiklopil J.

Komentář:
Toto utkání se nám, si myslím, podařilo. Hráči si uvědomili, že pro vítězství a dobrý pocit ze hry se vždy musí podat dobrý výkon. Od první minuty jsme hosty tlačili, měli jsme několik šancí, ale do poločasu jsme proměnili jen jednu. O přestávce jsme si řekli, že nesmíme polevit a soupeři nic dovolit. Hrát prostě zodpovědně a zkusit utkání rozhodnout. To se podařilo dalšími dvěma brankami. Proto jsme mohli dát do hry i ostatní hráče. Musím uznat, že soupeř byl velice dobrý a bojoval do poslední minuty. Oceňuji u hostů korektnost hry. Chtěl bych touto cestou pochválit všechny naše hráče za předvedený výkon. Doufám, že tento výkon podáme i v příštím utkání na domácí půdě, kde hostíme TJ Sokol Habry.