22. kolo 13.6.2009, TJ Spartak Staré Ransko x TJ Herálec

St. Ransko : Herálec

6        :       2

Sestava:           L. Jašek, P. Sodomka (Z. Křesťan), J. Čermák, L. Strašil, F. Janda, M. Ročárek (M. Adámek), M. Vavroušek, J. Dymáček, D. Holcman,  T. Křesťan, Z. Zvolánek (O. Černý)

Od první minuty jsme byli lepším mužstvem, také jsem měli soupeři z Herálce co vracet z posledního kola podzimní části. To se také projevilo na hře a v prvních 15 minutách už jsme vedli 3:0. Po brankách Davida Holcmana , který vstřelil branku v první minutě utkání, Honzy Dymáčka a Michala Ročárka. Všichni hráči nastoupili do utkání s nasazením a vítězným duchem. Po našem tlaku se hra vyrovnala a soupeř se dostával před naší branku. Při jednom z útoků soupeře, přišel tvrdý zákrok útočníka při němž zůstal na zemi Pavel Sodomka. Před koncem poločasu se nám podařilo vstřelit ještě jednu branku, ale bohužel po zaspání celé obranné řady i jednu inkasovat. Do druhého poločasu jsem nastoupili bez zraněného Sodomky a střídajícího Ročárka. Oba střídající hráči se ke svého úkolu postavili víc než nadprůměrně. Soupeři se podařilo po změně stran ještě snížit, ale pak přišla červená karta na straně soupeře a hřiště jsme zcela ovládli. Perfektními góly zvýšili Filip Janda a Zdeněk Křesťan. Vyzdvihnout bych chtěl výkon Filipa Jandy a Davida Holcmana.Dále bych chtěl popřát mnoho dalších úspěchů v nadcházející sezóně.