Výsledek: 1 : 5, pol. 0 : 3, rozhodčí Kutil, branku za domácí - Pačanda

Pátek, Pecina, Přiklopil, Říha

Dymáček, Martinovský

Střídali: Janáček, Pačanda, Hudec, Talavášek, Pečenka

Komentář:

Na toto utkání se naši hráči velice těšili a na soupeře jsme si věřili, jelikož jsme na podzim v Habrech uhráli remízu. Utkání začalo vyrovnaně, po 15. minutách jsme neskutečnou hrubkou nabídli vedení 0 : 1 a od té doby jsme posadili hosty na koně. Je paradox, že jsme měli hru víceméně pod kontrolou, ale soupeř nás do poločasu potrestal za naše další chyby 2 brankami, takže poločas byl 0 : 3. V prvním poločase jsme měli i nějaké šance, které jsme však nedotáhli do gólového efektu. O přestávce jsme udělali dvě změny, dali jsme to na tři útoky a hráli jsme na riziko na tři beky. Měli jsme dvě tři tutovky, ale bohužel jsme je neskutečně zahodili. Pak jsme ještě inkasovali dvakrát a výsledek alespoň korigoval na 1 : 5 Pačanda. V tomto utkání si zahráli všichni hráči + Pečenka ze žákovského mužstva. I tak chci všechny dorostence pochválit za bojovnost až do poslední minuty. Musíme konstatovat, že soupeř vyhrál zaslouženě.