4. kolo 6.9.2008 FK Česká Bělá x TJ Spartak Staré Ransko (dorost)

FK Česká Bělá : TJ Spartak St. Ransko 2:2 (0:0)

branky: Zvolánek Z., Adámek M.

Sestava: Jašek L., Čermák J., Strašil L., Sodomka P., Křesťan T.,Janda F., Dymáček J., Vavroušek M., Adámek M., Havlíček A., Zvolánek Z.

Střídali: Křesťan Z., Hřebíček J., Dymáček M.

Chyběli: Janáček Š., Hájek L., Přiklopil J., Procházka M., Křesťan J., Ročárek M.(A-tým)

K utkání s nováčkem dorostenecké soutěže jsme jeli s odhodláním odčinit porážku z minulého kola. Začátek se odvíjel ve vyrovnaném tempu, po patnácti minutách jsme přebrali režii hry a drželi jsme taktovku pevně v rukou do konce prvního poločasu. Opět jsme v prvním poločase neproměnili několik vyložených šancí. O přestávce jsme mužstvo nabádali, že domácí neprodají kůži lacino, což se projevilo ke konci zápasu. Dvakrát jsme vedli - 0:1 a 1:2 a namísto abychom výsledek potvrdili, pokaždé jsme přestali hrát v domění, že máme vítězství v kapse. Domácí zvolili ve druhém poločase tvrdší hru do těla a z toho vyplývaly některé tvrdší fauly, které na nás platí!!! Myslím si, že nakonec můžeme být s bodem z venku spokojeni. Mrzí mě však dvě hrubé chyby, po kterých jsme inkasovali laciné branky. Přesto bych chtěl celé mužstvo pochválit, protože se fotbal ještě stále učíme. Touto cestou bychom chtěli pozvat naše fanoušky a rodiče hráčů na příští utkání s velkým favoritem TJ Sokol Leština, které se koná 13.9.2008 - 13.30 žáci a 15.00 dorost. Přijďte nás podpořit v hojném počtu!!!

Slanař Jiří, Sarkány Martin, Křesťan Boh.