Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. kolo TJ Spartak Staré Ranskox Viktorie Jeřišno

7. 9. 2009

5. kolo 5. 9. 2009 TJ Spartak Staré Ransko x Viktorie Jeřišno

Výsledek 4 : 0, pol. 1 : 0, rozhodčí Fulier, branky: Havlíček A., Čermák J., Dymáček J., Juhoš P.

Sestava: Jašek L., Čermák J., Strašil L., Sodomka P., Janáček Š., Křesťan Z., Vavroušek M., Dymáček J., Křesťan T., Havlíček A., Zvolánek Z.

Střídali: Juhoš P., Křesťan J., Strašil T., Přiklopil J.

Komentář:                                                                                                                              

Na pátečním tréninku jsem naše hráče upozorňoval, že to bude velice kvalitní soupeř. Musím upřímně říci, že jsem se nemýlil a to také soupeř potvrdil. V první části prvního poločasu byla hra vyrovnaná. Potom jsme se začali prosazovat a jednu ze čtyř šancí jsme proměnili. Tím skončil první poločas. Jsem spokojen s tím, že to co jsme si řekli o poločase v kabině naši hráči dodrželi a dobrý výkon zúročili v další tři branky. I proto jsem rád, že jsem mohl dát příležitost ostatním hráčům z lavičky. Nechci to dál nějak rozvádět, pokud všichni hráči prostě a lidově "makají", je to je cesta k dobrým výsledkům. Na závěr chci všem našim hráčům poděkovat za dobrý výkon.

V příštím kole zajíždíme k mistrovskému utkání do Mírovky.

                                                                      Slanař J., Sárkány M.

PS: Jsme rádi když nás chodí povzbuzovat nejen rodiče, ale i ostatní fanoušci a doufáme, že jich bude ještě více. Budeme se snažit je nezklamat!!! 

              

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář