6. kolo TJ Sokol Mírovka x TJ Spartak St. Ransko

12. 9. 2009
6. kolo 12. 9. 2009 TJ Sokol Mírovka x TJ Spartak St. Ransko
Výsledek: 1 : 6, pol. 0 : 1, rozhodčí Švarc, branky: Zvolánek 2x, Sodomka, Čermák,
                                                                             Křesťan T., Dymáček J.
Sestava: Černý O.,
             Čermák J., Strašil L., Sodomka P., Jašek L.
              Křesťan Z., Vavroušek M., Dymáček J.
              Juhoš P., Křesťan T., Zvolánek Z.
Střídali: Křesťan J., Strašil T., Janáček Š.
Chyběli: Havlíček A., Přiklopil J.

Komentář:
Z tohoto utkání jsem měl trošku obavy, poněvadž v Mírovce se většinou dávají červené karty. První poločas domácí bojovali a my jsme nebyli trpěliví v koncovce, nechávali jsme se chytat do ofsajdu a špatně jsme řešili naše šance. Ujali jsme se vedení 1 : 0 a zbytek poločasu jsme kontrolovali hru. I když musím přiznat, že domácí neproměnili penaltu, kterou rozhodčí nespravedlivě nařídil. Tím skončil první poločas. V kabině jsme si museli něco ostřeji vyříkat. Pomohlo to! Do druhého poločasu nastoupilo úplně jiné mužstvo a během patnácti minut rozhodlo celý zápas. Též jsem dal vyniknout střídajícímu "Barošovi" k zahrání penalty, ten ji však neproměnil. Na konci zápasu jsme si z toho začli dělat trošku švandu a
ač jsme chtěli hrát na nulu, opět jsme nabídli domácím penaltu, kterou domácí využili.
Chtěl bych touto cestou pochválit celé mužstvo, líbil se Jašek L. na pravé obraně.