8. kolo - TJ ZD Šmolovy x TJ Spartak St. Ransko (dorost)

5. 10. 2008

TJ ZD Šmolovy x TJ Spartak St. Ransko 2:3 (1:2)

rozhodčí: p. Bouda

branky: 2x Dymáček Jan, Vavroušek Miroslav;  žáci 5 : 1, pol. 2:0, branka Holas Zdeněk

Sestava: Jašek Lukáš

Čermák Jiří, Strašil Luděk, Sodomka Pavel, Janáček Štěpán

Adámek Martin, Dymáček Jan, Vavroušek Miroslav, Křesťan Tomáš

Havlíček Adam, Zvolánek Zdeněk

Sřídali: Křesťan Zdeněk, Přiklopil Jiří, Hřebíček Jakub (nedostal se do hry)

Chyběli: Janda Filip    Nechodí: Hájek L., Procházka M., Dymáček M., Křesťan J.

Komentář:

V tomto kole jsme zajížděli na horkou půdu do Šmolov, kde jsou zápasy vždy nervózní a tvrdé. To se potvrdilo, protože o poločase jsme museli mužstvo uklidňovat po psychické stránce.

Zápas se od první minuty odvíjel ve svižném tempu, ke kterému přispělo i domácí mužstvo. Jeho umístění neodpovídá postavení v tabulce. My jsme dvakrát vedli, soupeř dvakrát vyrovnal, což napovídalo tomu, že kdo udělá víc chyb, tak nebude mít žádné body. Toto utkání jsme nakonec dotáhli do vítězného konce a vážím si toho, že jsme se obešli i bez zbytečného napomínání - žádné karetní tresty. Chtěl bych pochválit celé mužstvo za disciplinovanost a bojovnost a hlavně za touhu každé utkání vyhrát.