Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. kolo 3. 10. 2009 TJ Spartak St. Ransko x TJ Sokol Habry

3. 10. 2009
9. kolo 3. 10. 2009 TJ Spartak St. Ransko x TJ Sokol Habry
Výsledek: 3 : 1, pol.: 2 : 1, rozhodčí: Janovský A., branky: Ročárek M., Křesťan T., 
                                                                                         Křesťan J.
Sestava: Jašek L.,
             Čermák J., Strašil L., Sodomka P., Janáček Š.
             Dymáček J., Ročárek M., Vavroušek M.
             Havlíček A., Křesťan T., Křesťan Z.
Střídali: Zvolánek Z., Křesťan J., Strašil T., Černý O.
Chyběli: Juhoš P., Přiklopil J.

Komentář:
V tomto utkání se hrála vyrovnaná partie. Věděli jsme, že soupeř je velice kvalitní. Proto jsme si říkali, že naši hru musíme stavět od zabezpečené obrany a hlavně bez hrubých chyb. Oceňuji, že naši hráči se tohoto úkolu zhostili na výbornou až na malinkou nepozornost při gólu hostí. Utkání jsme mohli rozhodnout do poločasu, kdyby jsme některé situace řešili chytřeji. I tak byl poločas 2 : 1, což jsme o přestávce rozebrali a ujistil jsem naše hráče, že soupeř toto utkání nevypustí. Nemýlil jsme se, soupeř hrál aktivně, ale nám se podařilo hosty eliminovat v jejich tlaku, i za cenu toho, že to nebylo ke koukání. Po dvaceti minutách druhého poločasu jsme se vrátili do starých kolejí, začali jsme hrát opět naši hru a podařilo se nám to korunovat třetí brankou. Pečetit výsledek jsme mohli ještě dalšími šancemi, které jsme ale nevyužili.
A tak jsme dospěli k zaslouženému vítězství. Touto cestou bych chtěl poděkovat všem hráčům. Líbil se Dymáček Jan. Věřím, že v příštím utkání, kdy zajíždíme do Štoků, se nevrátíme bez bodů.

                                                                   Slanař Jiří

  


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář