Jdi na obsah Jdi na menu

11.Kolo Přibyslav - Spartak Staré Ransko

18. 4. 2010
11.Kolo   Přibyslav - Spartak Staré Ransko

Výsledek: 4 : 2, pol. 4 : 1          Branky:      Cisárik Jakub (Losenický Miloš)     1x

Komentář:
        V prvním jarním zápase jsme narazili na silnějšího soupeře.V prvním poločase jsme bohužel vytvořili spoustu chyb a soupeř nás potrestal,ani náš brankář neměl nejšťastnější den.V útoku jsme si vytvořili pár pěkných šancí,ale podařila se nám proměnit pouze jedna a to po střele našeho kapitána Miloše Losenického,kterou pohotově dorazil Jakub Cisárik.Ve druhém poločase jsme hráli lépe a soupeře jsme nepustili k velkým šancím a podařilo se nám vstřelit ještě jeden gól a to po vybojovaném míči Janem Losenickým,který přihrál Tomášovi Hockemu a ten pěknou střelou neminul branku.Bohužel jsme tento zápas prohráli,ale výkon některých hráčů byl pohledný,akorát je škoda že jich je málo.Chtěl bych Vás pozvat na další zápas,který sehrajeme netradičně v úterý od 17:00 na Starém Ransku proti Golčovu Jeníkovu.Přijďte nás podpořit.